logotyp
Login

Objednání do SPC

 
Pokud se k nám chcete objednat, prosíme o vyplnění tohoto formuláře. Pokud už Vaše dítě je u nás vedeno, nevyplňujte tento formulář, ale kontaktujte přímo telefonicky či mailem pracovnici, která se Vám věnovala.

Naše SPC je personálně málo obsazené a v současné době kapacitně přestává zvládat přijímání nových klientů - prosíme nahlédněte před objednáním ještě do seznamu jiných SPC, také proto, jestli se některé zařízení nenachází blíže Vašemu bydlišti.

Mimopražské zájemce o naše služby prosíme, aby nás před vyplněním formuláře kontaktovali telefonicky.


Standardní péči (vyšetření, nastavení podpůrných opatření, spolupráci se školami apod.) poskytujeme klientům s narušenou komunikační schopností, která je primární diagnózou (nevychází tedy například z poruchy autistického spektra nebo mentálního postižení - v případě těchto diagnóz je třeba vyhledat příslušné SPC). Našimi klienty jsou nejčastěji děti s vývojovou dysfázií, balbuties a dalšími řečovými poruchami, které ovlivňují i vzdělávání, věkové rozmezí je obvykle od 3 do 26 let.

Konzultace ohledně metod alternativní komunikace a případnou spolupráci s kmenovým SPC můžeme poskytnout také klientům, kteří se nemohou dostatečně dorozumívat mluvenou řečí, a to na podkladě jiného postižení (symptomaticky narušená komunikační schopnost), například dětské mozkové obrny, mentálního postižení, autismu apod.

Pokud potřebujete prvotní diagnostiku poruchy řeči, je třeba se obrátit na zdravotnické pracoviště (diagnózu obvykle stanovuje klinický logoped ve spolupráci s foniatrem a klinickým psychologem).

Pokud hledáte pravidelnou logopedickou terapii pro Vaše dítě, obraťte se prosím na pracoviště klinického logopeda, adresář zde. K objednání budete potřebovat doporučení od pediatra.Údaje v přihlašovacím formuláři nám poskytujete pro účely plnění právní povinnosti dle zákona 561/2004 Sb. a potřebujeme je proto, abychom byli schopni vybrat pro dítě správnou formu péče, vyhodnotit, k jakému pracovníkovi ho objednáme a jaké diagnostické materiály je třeba připravit. Pokud byste nám tyto údaje neposkytli,  museli bychom se doptávat telefonicky nebo emailem, a zpomalili bychom tak termín objednání. Přihlašovací formulář uchováváme do doby, než se dostavíte na první schůzku. Pokud se nakonec na schůzce z jakýchkoliv důvodů nedohodneme, žádné Vaše údaje z formuláře uchovávat nebudeme.

Pokud se Vám do sedmi pracovních dnů na Vaše objednání neozveme, prosíme kontaktujte nás mailem nebo telefonicky kvůli ověření doručení objednávacího formuláře.

Objednání do SPC

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení a zodpovězení dotazu.:
OBJEDNAT SE DO SPC
<p>OBJEDNAT SE DO SPC</p>
PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

SPC pro děti a mládež s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4 Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Facebook SPC alternativnikomunikace.cz
Objednávky - online
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
Objednávky - online
stranka-e-shop-96 https://www.alternativnikomunikace.cz/stranka-e-shop-96
Přihlášky - online
 top-prihlasky-online-55

SPC pro děti a mládež s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4 Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Facebook SPC alternativnikomunikace.cz
Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home SPC pro děti s vadami řeči
Nákupní košík

Created by © 2009 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign