logotyp
Login

Boardmaker 7 - jednolicence, elektr.licence

Množství
ks  
Cena
11 200 Kč včetně 21% DPH
(9 256,2 Kč bez 21% DPH)
Dostupnost
cca do týdne
Hmotnost
500.00g / 0.5kg

Popis zboží:

Nová verze známého programu pro AAK i výuku a logopedii obsahuje více než 45 000 symbolů PCS® (Picture Communication Symbols), dřívější verze 6 jich obsahovala v základním provedení pouze kolem 5 000.

Do češtiny je přeložena databáze symbolů, ale rozhraní programu zůstává v angličtině, tak jako tomu bylo u verze 6. K ovládání programu je tedy potřebná základní znalost angličtiny, práci však usnadní manuál v češtině, který některé funkce programu vysvětluje. Mnohé jsou stejné jako ve verzi 6, program ale obsahuje řadu nových funkcí.

V Boardmakeru 7 můžete tak jako ve verzi 6 vyrábět tištěné komunikační tabulky, materiály pro logopedii, vizualizaci denního režimu, výukové pomůcky, nově si můžete vytvářet také aktivity, s kterými může na počítači pracovat přímo klient (například třídění, přiřazování apod.) Usnadní také výuku angličtiny nebo práci se žáky s odlišným mateřským jazykem.
Nová verze přináší také řadu šablon, které můžete použít jako základ pro vytvoření vlastních materiálů, což ušetří čas.
Uživatel programu má přístup na cloud Myboardmaker.com, kde si může založit účet a stahovat materiály, který dal k dispozici někdo jiný. Své materiály může také sdílet s ostatními. Věříme, že postupem času budou k dispozici i české materiály, zatím lze nalézt hlavně anglické.

Tabulky ze staré verze Boardmaker 5 nebo 6 lze do nové verze importovat a pak je již snadno upravovat.
Materiály se tisknou vždy až po vytvoření PDF, lze je tedy pak snadno přenést a vytisknout i na počítači, na kterém není nainstalovaný Boardmaker

Pokud si chcete program vyzkoušet, zašlete nám email na obchod(zavináč)alternativnikomunikace.cz. Pošleme vám spolu s odkazem i průvodce instalací a základní manuál, aby pro vás bylo vyzkoušení funkcí programu jednodušší.

Upřesňující popis:

Elektronická licence.

Důležité informace: 

V ČR je Boardmaker v.7  dostupný pouze ve verzi Standard. Elektronická jednolicence Standard má dvě aktivace, které může uživatel spouštět dle potřeby, jen ve stejnou chvíli nemohou být v provozu obě, vždy jen na jednom PC. Zakoupí-li si tedy například škola 5 licencí, může program nainstalovat na 10 počítačů (školních nebo i domácích PC učitele), současně v jedné chvíli však může pracovat pouze 5 lidí. Každopádně končí nutnost přenášení CD.

Boardmaker v.7 je kompatibilní s Windows, Mac a Chromebookem.

Pro operační systém 
Windows: Windows 10 nebo novější
Mac: Mac OS 10.13 nebo novější
Chromebook: Chrome OS 69 nebo novější

Boardmaker v. 7 můžete nainstalovat i na počítač, kde máte nainstalovaný Boardmaker verze 6. Tak si můžete práci s Boardmakerem 7 vyzkoušet, včetně otevírání a úprav materiálů zhotovených ve verzi 6.

Jde o licenci elektronickou, nic se nezasílá poštou, vše proběhne pomocí e-mailové komunikace. Slevu na upgrade z dřívějších CD verzí (v.5, v.6) výrobce neposkytuje.

Připojte se k facebookové skupině Boardmaker 7 - nápady a zkušenosti, kde se postupně budete dozvídat víc o možnostech programu.
Ukázky pomůcek vyrobených v Boardmakeru

OBJEDNAT SE DO SPC
<p>OBJEDNAT SE DO SPC</p>
PŘIHLÁSIT SE NA KURZ

SPC pro děti a mládež s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4 Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Facebook SPC alternativnikomunikace.cz
Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home SPC pro děti s vadami řeči
Nákupní košík

Created by © 2009 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign